KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13057051
nr 1305 7051
Oljemålningar
2 st, Stockholmsmotiv. Signerade A Synnerholm, 1947. Olja på duk respektive pannå, 45x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:18:22
30/1 21:23:22
100 kr
2/2 19:39:54